ĆWICZ Z MISTRZEM POLSKI

W KULTURYSTYCE!

– Jesteś niezadowolona/y z obecnej formy ? 

– Zawsze chciałaś/eś poprawić swoją sylwetkę, lecz brakowało Ci pewności siebie ? 

– Zależy Ci na indywidualnej opiece i trosce o Twoje zdrowie, nie chcesz być kolejną osobą, która dostanie gotowy plan jakim ćwiczy już dziesiątki osób ?

Jeśli odpowiadasz twierdząco na choć jedno z tych pytań to chciałbym Ci pogratulować, gdyż znalazłeś się w miejscu, które zmieni całe Twoje życie! 

Sprawne i odtłuszczone ciało od zawsze było symbolem zdrowia, dobrostanu i pewności siebie. Pora żebyś „złapał byka za rogi” i stał się twórcą czegoś dużego, znacznie wykraczającego poza ramy czystej fizyczności.

WYGLĄD JEST TYLKO OTOCZKĄ,
PRAWDZIWE ZMIANY ZACHODZĄ WEWNĄTRZ

 Nazywam się Kacper Tofil i sport od zawsze stanowił istotny element mojego życia. Pracując przez 15 lat jako trener personalny i szkoleniowiec pomogłem setkom ludzi w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Poświęcałem jednocześnie adekwatną ilość czasu na edukację z dziedziny dietetyki, treningu siłowego, a także szeroko pojętej psychologii. Po latach jestem dumny mogąc Ci zaprezentować tą platformę, miejsce w którym uzyskasz kontrole nad swoją sylwetką, a także zyskasz pewność siebie i staniesz się swoją najlepszą wersją !

OPINIE