WSPÓŁPRACA

CO PO ZAKUPIE PAKIETU?

  1. Gdy już nabędziesz pakiet, zostaniesz automatycznie przeniesiony do ankiety, która jest częścią procesu. Poproszę Cię o wypełnienie i przesłanie jej z powrotem do mnie.

  2. Po otrzymaniu wypełnionej ankiety, będę mógł stworzyć dla Ciebie wstępny plan dietetyczny i treningowy. Przedstawię Ci również kilka podstawowych zasad, które będziemy stosować podczas naszej współpracy.

ZAKRES WSPÓŁPRACY

PLAN DIETETYCZNY

W ramach planu dietetycznego otrzymasz spersonalizowaną tabelę zawierającą ustalone makroskładniki oraz szczegółowo opracowaną przykładową dietę. Będziesz również mieć możliwość dowolnego doboru produktów w diecie korzystając z aplikacji do śledzenia rozkładu makroskladników.

PLAN TRENINGOWY

W przypadku planu treningowego, otrzymasz spersonalizowany program, który zostanie dostosowany do Twojego poziomu zaawansowania. Będziemy śledzić intensywność oraz objętość treningową by uzyskać optymalny poziom hipertrofii i nie eksploatować niepotrzebnie organizmu.

SUPLEMENTACJA

Regularna aktywność fizyczna zwiększa zapotrzebowanie organizmu na niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały i mikroelementy. Dlatego ustalę odpowiednią suplementację, która pomoże uzupełnić te braki oraz wspierać osiągnięcie zamierzonych efektów treningowych.

ANALIZA BADAŃ*

Przeprowadzanie analizy badań to nieodłączny element procesu, który obejmuje regularną kontrolę poprzez badanie krwi oraz podejmowanie odpowiednich działań w celu poprawy lub regulacji parametrów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

DOPING*

Plan suplementacji „sportowej” dla osób, które wspomagają się farmakologicznie, korzystają z hormonalnej terapii zastępczej oraz zawodników. 

KONTAKT TELEFONICZNY*

Żaden tekst nie przekaże tyle emocji co konwencjonalna rozmowa. Będziemy mieli okazje omówić Twoje obserwacje oraz wyjaśnić nurtujące Cię pytania.

* - DOSTĘPNE W PAKIECIE ROZSZERZONYM